Biznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQ

Kryeministri Zaev, zëvendëskryeministri Grubi dhe ministrat Besimi dhe Boçvarski u takuan me menaxhmentin e “Behtel-Enka”

- Kryetari i Qeverisë Zoran Zaev, sot u takua me delegacion të konsorciumit “Behtel-Enka”, të cilin e udhëhoqi kryetari i njësisë për infrastrukturë të kompanisë “Behtel” Shon Keni.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle