0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kryeministri Zaev për kontroll përfundues të stacionit filtrues në Shtip

Kryeministri Zoran Zaev sot do të ketë fjalim dhe do të kontrollojë fazën përfunduese të stacionit filtrues në Shtip, si pjesë e HS “Zletovica”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle