0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Kryeministri Zaev paralajmëroi se do të vazhdojë heqja objekteve ilegale nga bregu i Liqenit të Ohrit

Kryeministri Zoran Zaev sot në Ohër tha se prishja e ndërtesave ilegale në rajonin e Ohrit duhet të bëhet në përputhje me ligjin dhe në përputhje me procedurat e parashikuara, duke njoftuar se procesi i prishjes së ndërtesave të ndërtuara në mënyrë të paligjshme në bregun e liqenit do të vazhdojnë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle