0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQShoqëri SQ

Kryeministri Zaev në promovimin e Kompleksit Planet

Kryeministri Zoran Zaev sot do të marrë pjesë në promovimin e Kompleksit Planet, që gjendet midis fshatrave Lubin dhe Arnaqi në Komunën e Sarajit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle