0_Web_Ballina – Sllajder SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Kryeministri Zaev do të marrë pjesë në konferencën e “Ekonomist” në Athinë

Në “tryezën e rrumbullakët të 25-të me Qeverinë greke” në organizim të “Ekonomist”, që sot dhe nesër do të mbahet në Athinë do të marrë pjesë edhe kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, njofton, korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle