0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Kryeministri Rama kërkon votim të besimit për Qeverinë “Rama 3”

Me dorën e zgjatur për bashkëpunim me opozitën dhe kategorikisht kundër çdo ndërmjetësimi të huaj, kryeministri Edi Rama kërkoi sot në Kuvend të votohet besimin për programin e Qeverisë “Rama 3”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle