0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Kryeministri me urim për numrin e arritur prej një milion qytetarë të regjistruar

Një milionë qytetarë e kanë kryer detyrimin e tyre dhe janë regjistruar. Regjistrimi i suksesshëm është garanci për të ardhme të sigurt të vendit, ka bërë të ditur kryeministri Zoran Zaev duke dërguar urim deri të të gjithë regjistruesit dhe gjithë ekipi i Entit Shtetërorë për Statistikë për numrin e arritur prej një milion qytetarë të regjistruar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle