0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Kryeministri Kovaçevski për vizitë pune në Bruksel

Kryeministri Dimitar Kovaçevski sot është në një vizitë pune njëditore në Mbretërinë e Belgjikës dhe në BE.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle