0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Kryeministri Kovaçevski në drekë me studentët në “Goce Dellçev”

Kryeministri Dimitar Kovaçevski sot i vizitoi studentët në konviktin “Goce Dellçev”. Ai gjatë vizitës ka drekuar me studentët. Kovaçevski postuar një video në Fejsbuk me të cilin porosit se studentët janë e ardhmja e shtetit dhe nuk do të lihen vetëm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle