0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Kryeministri Kovaçevski është në gjendje të mirë shëndetësore dhe prej nesër kthehet në punë

Pas lëshimit nga klinika infektive, kryeministri Dimitar Kovaçevski është në gjendje të mirë shëndetësore dhe prej nesër kthehet në punë, informoi në konferencën e sotme për shtyp zëdhënësi i Qeverisë Dushko Arsovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle