0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Kryeministri Kovaçevski e priti kryeministren e Finlandës Sana Marin

Kryeministri Dimitar Kovaçevski sot e priti homologen e tij finlandeze, Sana Marin, e cila është për vizitë njëditore të punës në vend, Siç informon Pres-shërbimi qeveritar, sipas agjendës, Kovaçevski dhe Marin do të kenë takim tet-a-tet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle