0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kryeministri Kovaçevski do të marrë pjesë dhe do të flasë në Asamblenë e 77-të të përgjithshme të KB-së në Nju-Jork

Kryetari i Qeverisë, Dimitar Kovaçevski, i shoqëruar nga bashkëshortja, prej datës 19 deri më 24 shtator do ta kryesojë delegacionin qeveritar i cili do të marrë pjesë në Debatin e përgjithshëm në Asamblenë e 77-të të përgjithshme të Kombeve të Bashkuara në Nju-Jork (SHBA).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle