0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kryeministri Kovaçevski dhe zëvendëskryeministri Mariçiq do të marrin pjesë në seancën e Këshillit të Sigurisë

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski, sot do të marrë pjesë në seancën e Këshillit të Sigurisë, e cila do të mbahet në ora 12:00 në Kabinetin e presidentit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle