Botë SQBotë.Portal SQ

Kryeministri izraelit e justifikoi marshin e nacionalistëve hebrenj në Jerusalemin Lindor

Kryeministri izraelit Naftali Benet e ka justifikuar sot vendimin për mbajtjen e marshit në përvjetorin e pushtimit të Jerusalemit Lindor, i cili dje është ndjekur me dhunë dhe racizëm ndaj palestinezëve.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle