0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kryeministri bullgar Petkov vjen për vizitë zyrtare në vend

- Kryeministri Dimitar Kovaçevski nesër do ta presë homologun e tij bullgar, Kiril Petkov i cili do të vijë për vizitë njëditore zyrtare në vendin tonë bashkë me Kristian Vigenin, zëvendëskryetar i Kuvendit Popullor të Republikës së Bullgarisë, dhe me ministrat bullgarë të Punëve të Jashtme dhe të Transportit dhe Lidhjeve, Teodora Gençovska dhe Nikollaj Sabev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle