0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Kryeministri bullgar Petkov për vizitë zyrtare në vend

Kryeministri bullgar Kiril Petkov sot do të qëndrojë për vizitë njëditore zyrtare në Republikën e Maqedonisë së Veriut bashkë me Kristian Vigenin, zëvendëskryetar i Kuvendit Popullor të Republikës së Bullgarisë dhe me ministrat bullgarë të Punëve të Jashtme dhe të Transportit dhe Lidhjeve, Teodora Gençovska dhe Nikollaj Sabev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle