0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Kryeministri bullgar Petkov dhe u.d. ambasadori i Maqedonisë së Veriut në Sofje do të vendosin lule para përmendores së Goce Dellçevit në Sofje

Kryeministri i Bullgarisë Kirill Petkov nesër do të vendos lule para përmendores së Goce Dellçevit në Kopshtin Borisov në Sofje, me rastin e 150-vjetorit nga lindja e tij, kumtoi pres shërbimi i Qeverisë bullgare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle