Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Kryeministri bullgar Petkov dhe MPJ Gençovska biseduan me sekretarin shtetëror francez për Çështje Evropiane, Kleman Bon

Kryeministri bullgar Kirill Petkov ka realizuar takim me sekretarin e Shtetit të Francës për Çështje Evropiane, Kleman Bon, njoftoi shërbimi për shtyp i Qeverisë bullgare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle