0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Kryeministri bullgar e mblodhi Këshillin e Sigurisë për shkak të tensioneve rreth Ukrainës

- Kryeministri bullgar Kiril Petkov për nesër e mblodhi Këshillin e Sigurisë, i cili punon si trup i qeverisë. Takimi do të mbahet pas përfundimit të mbledhjes së përbashkët të Bullgarisë dhe Maqedonisë së Veriut, njoftoi shërbimi për informim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle