Futboll SQSport SQ

Kryeministri britanik Xhonson i dënoi manifestimet e racizmit në ndeshjen Hungari – Angli

Kryeministri britanik Boris Xhonson i dënoi manifestimet e racizmit në ndeshjen e djeshme kualifikuese për Kupën e Botës 2022 në mes Hungarisë dhe Anglisë (0: 4).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle