Evropë SQEvropë.Portal SQ

Kryeministrat nga Grupi i Vishegradit në takim me Janshën, temë do të jetë edhe Ballkani Perëndimor

Kryeministrat e vendeve nga Grupi I Vishegradit sot do të qëndrojnë për vizitë në Slloveni, ku do të bisedojnë për prioritetet e kryesimit slloven m BE-në, Konferencën për të ardhmen e Evropës dhe për Ballkanin Perëndimor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle