0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kryeministrat Kovaçevski dhe Petkov mbajtën mbledhje plenare në prezencë të delegacioneve të të dyja vendeve

Në kuadër të vizitës zyrtare të delegacionit nga Republika e Bullgarisë, në Qeverinë e Republikës së Maqedonisë së Veriut u mbajt mbledhje plenare e kryeministrave të Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski dhe të Bullgarisë, Kiril Petkov, bashkë me anëtarët e të dy qeverive.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle