0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQTemë SQ

Krusheva pushton majat turistike

Krusheva zë vendin e dëshiruar në hartën turistike të vendit. Edhe në dimer por edhe në verë është një strehë e vërtetë për të shmangur vapën. Edhe për të pushtuar lartësitë. Nëse bëhet fjalë për dashamirët e sporteve alternative dhe sfidave, Krusheva është një vend i mirë për të qëndruar. Dhe për të shmangur plotësisht realitetin kaotik dhe të vështirë. Të paktën për një moment.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle