0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

KRSKRR u bën apel shoferëve të drejtojnë automjetin të pushueshëm

Këshilli Republikan për Siguri të Komunikacionit Rrugor (KRSKRR) u bën apel shoferëve të jenë të pushueshëm për shkak të temperaturave të larta në të cilat kushtet e drejtimit të automjetit dhe udhëtimi bëhen më të vështira dhe kërkojnë tepër vëmendje dhe përqendrim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle