0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

KRSKRR: Mos përdor celular derisa e drejton automjetin, çdo thirrje mund të presë

KRSKRR apelon deri te shoferët dhe këmbësorët që të mos përdorin celularë derisa e drejtojnë automjetin dhe derisa ecin në këmbë, pasi është rrezik.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle