0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

KRSKRR: Mos e nënvlerësoni fundin e verës! Ende ka temperatura të larta dhe frekuentim të shtuar në komunikacion

Në periudhën verore, gjatë kohës së pushimeve vjetore në kushte të frekuentimit të shtuar në komunikacion, temperatura të larta dhe atmosferë të çliruar, rritet edhe rreziku për shkaktim të fatkeqësive në komunikacion, thonë nga KRSKRR.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle