0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

KRSKRR dhe MPB: Vozisni me biçikletë dhe respektoni rregullat e komunikacionit

Këshilli Republikan për Sigurinë në Komunikacionin Rrugor (KRSKRR) dhe Ministria e Punëve të Brendshme (MPB) do të zbatojnë një sërë aktivitetesh në shtatë ditët e ardhshme për t'u bashkuar drejt javës evropiane të mobilitetit me qëllim promovimin e formave alternative të mobilitetit, veçanërisht të çiklizmit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle