0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

KRSKRR apelon që të rritet siguria e fëmijëve në komunikacion

Këshilli republikan për siguri në komunikacionin në rrugë (KRSKRR) apelon që të rritet siguria e fëmijëve në komunikacion si pjesëmarrës më të prekshëm. Prej aty u bëjnë thirrje prindërve të jenë të kujdesshëm se si sillen, pasi fëmijët atë e pranojnë dhe të jenë shembull për pjesëmarrje të drejtë, të ndërgjegjshme dhe me përgjegjësi në komunikacion dhe respektim të rregullave të komunikacionit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle