0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

KRRE të hënën do t’i prezantojë konkludimet nga analizat e reformës së propozuar të sistemit tarifor për energjinë elektrike

Komisioni rregullator për energjetikë dhe shërbime të ujit (KRRE) të hënën do të mbajë tribunë publike në të cilën do të prezantohen konkludimet nga analiza e reformës së propozuar të sistemit tarifor për energjinë elektrike, përgatitur nga Fakulteti për elektroteknikë dhe teknologji informatike dhe Fakulteti i makinerisë pranë Universitetit "Shën Cirili e Metodi".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle