0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQ

KRRE sot do të merret vendim për çmimet e derivateve

Komisioni rregullator për energjetikë dhe shërbime ujore (KRRE) sot do të merret vendim i ri për çmimet e derivateve. Siç thonë nga KRRE, janë plotësuar të gjitha parakushtet për këtë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle