0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

KRRE: Sezoni i ngrohjes mund të fillojë edhe më herët nëse temperatura është më e ulët apo e barabartë në 12 gradë Celsius

Komisioni Rregullator për Energjetikë dhe Shërbime të Ujit të Republikës së Maqedonisë së veriut (KRRE) kumtoi se nëse parashikimi për temperaturën e jashtme mesatare për ditën e ardhshme është më e vogël apo e barabartë në 12 gradë Celsius, sezoni i ngrohjes mund të fillojë edhe më herët gjegjësisht më 1 tetor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle