0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQShkup SQShoqëri SQ

KRRE: Prej nesër ngrohje qendrore për shkupjanët

Prej nesër (7 korrik) fillon dërgesa e energjisë ngrohëse deri te konsumatorët e lidhur me sistemet për ngrohje qendrore në Shkup, që bëhet sipas rregullave rreptësisht të konfirmuara  në varësi të kushteve atmosferike dhe temperaturave të jashtme, informojnë nga Komisioni Rregullator për Energjetikë dhe Shërbime të Ujit (KRRE).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle