0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

KRRE përsëri do të marrë vendim për çmimin e karburanteve

- Komisioni Rregullator për Energjetikë dhe Shërbime Ujore (KRRE) edhe sot përsëri do të marrë vendim të ri për çmimin e karburanteve. Siç thonë nga KRRE, janë përmbushur të gjitha parakushtet për këtë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle