0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQMKD-AL SQ

KRRE nesër do të sjell vendim përfundimtar për çmimin e rrymës

Komisioni rregullator për shërbime energjetike dhe ujore (KRRE), nesër në seancë kryesore do të sjellë vendim përfundimtar për çmimin e energjisë elektrike që do të vlejë nga 1 janari i vitit që vjen.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle