0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

KRRE: Konsumatorët e lidhur në Ballkan Enerxhi Grup t’i paguajnë faturat mujore

 Konsumatorët e lidhur në Ballkan Enerxhi Grup të vazhdojnë t'i paguajnë me rregull faturat mujore për energjinë termike, thonë nga Komisioni Rregullator për Energjetikë dhe Shërbime Uji.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle