0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

KRRE javën e ardhshme do të marrë vendim për çmimin e ngrohjes qendrore

Komisioni Rregullator për Energjetikë dhe Shërbime të Ujit gjatë javës së ardhshme do të marrë vendim për çmimin që do ta paguajnë shkupjanët për ngrohje qendrore në sezonin e ardhshëm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle