0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQEkonomi SQShoqëri SQ

KRRE e fitoi statusin e vëzhguesit në Agjencinë për bashkëpunim të rregullatorëve energjetikë të BE-së

Komisioni rregullator për energjetikë dhe shërbime të ujit të Republikës së Maqedonisë Veriore (KRRE) ka fituar statusin e vëzhguesit në Agjencinë për bashkëpunim të Rregullatorëve  energjetik të Bashkimit Evropian (Agency for the Cooperation of Energy Regulators – ACER).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle