0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

KRRE do të sjellë vendim për çmimin e derivateve

Komisioni rregullator për energjetikë dhe shërbime të ujit (KRRE) sot do të sjellë vendim të ri për çmimin e derivateve. Siç thonë nga KRRE, janë përmbushur parakushtet për atë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle