Botë SQBotë.Portal SQ

Kronologji e vrasjeve masive në SHBA

Një person i armatosur dje ka qëlluar në një shkollë fillore në Teksasin Jugor, me ç'rast ka vrarë 19 persona dhe dy mësues. I dyshuari është qëlluar në këmbim zjarri në shkollën fillore Rob në qytetin Juvalde, Teksas, rreth 130 kilometra në perëndim të San Antonios.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle