Ballkan SQBallkan.portal SQ

Kroacia ndaloi hyrjen e udhëtarëve nga vendet e Afrikës Jugore

Ekipi kroat për menaxhim me krizën e koronavirusit ka vendosur të vendos karantinë 14 ditore dhe testim të obligueshëm të kroatëve të cilët kthehen nga Republika e Afrikës Jugore, Bocvana, Lesoto, Nambia, Zimbabve dhe Kongo, si dhe ndalesë për hyrje të të huajve nga tre shtetet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle