Ballkan SQBallkan.portal SQ

Kroacia i këshillon qytetarët e saj të mos udhëtojnë në Ukrainë

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Evropiane e Kroacisë ka këshilluar qytetarët e saj që të shmangin udhëtimet në pjesët e Ukrainës në kufi me Rusinë dhe të shtyjnë udhëtimin në pjesën tjetër të vendit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle