0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQMakedonija.Slajder SQTemë SQ

Kriza energjetike ka treguar dobësitë e sistemit, vlerëson sektori i biznesit

it i vështirë ekonomik me shumë sfida, kështu e vlerëson shkurt vitin 2021 biznesi. Parashikimet nuk janë optimiste - trendi i pasigurisë do të vazhdojë dhe mund të priten pasoja negative shtesë të pandemisë së koronës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle