0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Krivokapiq: E ndaj dhimbjen time me qytetarët e Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë

Kryeministri malazez Zdravko Krivokapiq sot deklaroi se ndan pikëllimin e madh me kryeministrat dhe qytetarët e Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë për aksidentin e autobusit afër Sofjes ku humbën jetën 46 persona, kryesisht pasagjerë nga Maqedonia e Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle