Ballkan SQBallkan.portal SQ

Krivokapiq dhe Abazoviq sot në dëgjim në Komisionin për siguri dhe mbrojtje të Parlamentit malazez

Në seancën e komisionit për siguri dhe mbrojtje të Parlamentit malazez sot pritet të mbahet debat kontrollues me shefat e Qeverisë, policisë dhe prokurorisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle