Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Kreu i armatës dhe administrata e burgut në Ekuador dhanë dorëheqje pas masakrës në burgun në Guajakil

Shefat e komandës së bashkuar të forcave të armatosura të Ekuadorit dhe administrata e burgut në këtë shtet të Amerikës Latine dhanë dorëheqje, kumtoi sot qeveria në Kito.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle