Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Kremlin: Shpresojmë në bisedë mes Putinit dhe Bajdenit deri nga fundi i vitit

Presidentët e Rusisë dhe të SHBA-së, Vlladimir Putin dhe Xhozef Bajden, me siguri do të bisedojnë nga fundi i vitit, kumtoi Kremlini.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle