0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Kremlin: Është shumë herët të organizohet samit Bajden-Putin për Ukrainën

Kremlini sot kumtoi se është shumë herët të organizohet samit midis liderit rus Vlladimir Putin dhe presidentit amerikan Xho Bajden, pasi Parisi paralajmëroi mundësi për takim për qetësimin e tensioneve rreth Ukrainës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle