Biznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

KRE-ja do e publikon listën e zezë të furnizuesve me energji elektrike që nuk respektojnë marrëveshjet

Komisioni Rregullator për Energjetikë dhe Shërbimeve Ujore (KRE) po përgatitet të publikoj listën e zezë të furnizuesve me energji elektrike që nuk respektojnë marrëveshjet me furnizuesit e tregut të lirë, paralajmëroi Marko Bislimoski kryetar i KRE-së.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle