0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Krahina gjermane me vendim: Nuk ka pagë për të pavaksinuarit nëse duhet të shkojnë në izolim

Në provincën gjermane Baden-Virtemberg, të mërkurën do të hyjë në fuqi masa sipas të cilës personat e pa vaksinuar, nëse sëmuren me Kovid-19 dhe duhet të shkojnë në izolim, nuk do të marrin pagë për atë periudhë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle