0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Krahas SHBA-së, edhe Holanda edhe Japonia i këshillojnë shtetasit e tyre që menjëherë ta braktisin Ukrainën

Qeveria holandeze sot u dërgoi rekomandim shtetasve të vet ta braktisin Ukrainën sa më parë të jetë e mundur për shkak të rrezikut për siguri, ndërsa instruksione të tilla sot dhanë edhe SHBA-ja dhe Qeveria japoneze.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle